Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Sme hrdým držiteľom certifikátu kvality ISO9001

OLIGHT

O spoločnosti

Spoločnosť Olight bola založená v roku 2006 ako profesionálny výrobca svietidiel vysokej kvality, ktoré si udržujú svoj vysoký štandard. Zameriava sa predovšetkým na výrobu svietidiel používaných v exteriéroch. Obrovská pozitívna spätná odozva od zákazníkov svedčí o vysokej kvalite a spoľahlivosti svietidiel OLIGHT. Vyzbrojení skúsenosťami, v roku 2008 spoločnosť OLIGHT začala s výrobou taktických svietidiel a začala navrhovať výrobky upravené na vojenské a policajné účely. Svietidlá série M sa stretli s veľkým úspechom, upevnili povesť značky OLIGHT na trhu a katapultovali značku Olight na vrchol rebríčka výobcov svietidiel. V roku 2009 OLIGHT posilnil svoju pozíciu na trhu s taktickými svietidlami výrobou ďalších vynikajúcich OLIGHT svietidiel. Od roku 2010 až do súčasnosti si OLIGHT udržiava nádskok pred konkurenciou tým, že rozvíja svoj sortiment o nespočetné množstvo špičkových modelov svietidiel a rýchlo sa rozširuje na nové trhy. Pre firmu OLIGHT je prvoradá špičková kvalita produktov, vysoká bezpečnosť, dizajn a hlavne spokojnosť zákazníkov so svietidlami OLIGHT.

  • Americká kvalita
  • Použité najnovšie LED diódy
  • Telá vyrábané z duralu
  • Jednoduchá obsluha
  • Odolnosť IPX6 - IPX8

Poctivosť, spolupráca, tvrdá práca, inovácie - to je filozofia OLIGHT.

"Olight Vás bude viesť životom. "

Každý deň, v každej chvíli, na každom mieste nezávisle na príležitosti, v rôznych úlohách, vo všetkých uhloch a smeroch, nájde si miesto vo Vašom živote, pripravený vždy vyraziť do akcie. Presne takéto sú svietidlá OLIGHT. Vy môžete ľahko robiť svoju prácu a plniť úlohy aj v tom najhoršom teréne a počasí, a OLIGHT sa postará aby Vás nič neprekvapilo.

OLIGHT a IBO Poľovník

IBO Poľovník je výhradným dovozcom svietidiel OLIGHT na Slovensko. IBO Poľovník tak ako aj OLIGHT má medzi svojimi hlavnými prioritami špičkovú kvalitu, predaj bezpečných produktov, a spokojnosť svojich zákazníkov. IBO Poľovník poskytuje DOŽIVOTNÚ ZÁRUKU na svietidlá OLIGHT!

NAŠA PONUKA SVIETIDIEL OLIGHT